O seriálu

24. června 2012 v 13:22 | cleo |  H2O
Celá zápletka se motá kolem tří dívek jménem Cleo, Emma a Rikki. Jsou mořské panny a musejí své tajemství udržet a zachovat. Každá z nich má svou moc. Ve 3. sérii Emmu nahradí Bella, protože Emma cestuje s rodinou po světě. Kdo úvodní píseň seriálu zpívá v 1. a 2. sérii nevím ale ve 3. Indiana Evans.

O účincích měsíční tůňky

Měsíční tůňka/jezírko, má své účinky. Ale jen na mořské panny. Když se holky podívají Na měsíc za úplňku, očaruje je to, jakoby zhypnotizuje a začne je to lákat do vody a potom na ostrov makko do jezírka. Vždy za úplňku začne jezírko bublat a vypouštět k obloze zelené buňky. Když do jezírka vejde obyčejný člověk, stane se mořskou pannou/klukem. Jenže když do ní vejdou holky, které jsou mořské panny, přestanou být mořskými pannami na 12 hodin. Ale vždy jednou za 50 let, když je úplněk po 50ti letech, přestanou být mořskými pannami navždy. Ve 3. sérii má ale úplněk a tůň jiný účinek. Vždy za úplňku se zjeví v měsíčním jezírku vodní tvor/chapadlo. Holky si nejdřív myslí že jim chce ublížit, ale pak se dozvědí že je jen chtělo varovat před kometou která se řítí na svět. Později dívky zjistí že chapadlo můžou vyvolat i svými přívěsjky(od willa), a nemusí čekat na úplněk.
Jak se vlastně do měsíční tůně dostane svit měsíce? Ostrov Makko je vyhaslá sopka a skrze kráteru/otvoru/sopečného jícnu, který má každá spoka, do něj svítí měsíc. Tak díky sopečnému kráteru může jezírko společně s ěmsícem dělat svou práci.

Obrázky

OSTROV MAKKO

MĚSÍČNÍ TŮŇ/JEZÍRKO


VODNÍ TVOR
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama